7 FC ŠTK 1914 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 10 0 0
8 FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 9 0 0
9 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0 0 0 0 0:0 0 8 0 0
11 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 6 0 0
12 Partizán Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 5 0 0
13 FK Dubnica nad Váhom 0 0 0 0 0:0 0 4 0 0
14 MFK Dukla Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 3 0 0
15 ŠK Odeva Lipany 0 0 0 0 0:0 0 2 0 0
16 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 1 0 0 1 1:2 0 1 -3 8.4

Výsledky našich súperov

Nemšová – Beluša 3:1 (0:0)

Už od úvodných minút bolo cítiť dôležitosť zápasu a ani jedno mužstvo nechcelo zbytočne urobiť chybu. V prvom polčase bola lepším celkom Beluša, ale Gorelkov volej a ani Mišutkova šanca gólom neskončili. Najväčšiu šancu mal v 30. min Gorelka, ale z čistej šance netrafil bránu. Druhý polčas začala lepšie Nemšová. Po nešťastnom pošmyknutí Kršáka domáci zaútočili po krídle, Svorada trafil žrď, od ktorej sa lopta smolne odrazila Zaťkovi do chrbta a domáci viedli 1:0. Domáci boli v koncovke veľmi efektívni a keď v 58. min unikol hosťujúcej obrane Šiko, bolo 2:0. Šikova strela mierila tesne vedľa a Gorelkova hlavička zníženie nepriniesla. V 75. min Beluša zaslúžene strelila kontaktný gól, keď sa strelecky presadil striedajúci Ďuriš – 2:1. Beluša sa nestihla ani doradovať a Svorada prinavrátil Nemšovej dvojgólové vedenie 3:1. Hostia v záverečnom tlaku stretnutie nezdramatizovali a domáci sa môžu tešiť zo záchrany v tretej lige.

Borčice /Pov. Bystrica – Púchov 1:1 (1:1)

Lepšie začali hostia, v 5. min Bobota takmer prekvapila centrovaná pod brvno a vzápätí Marek Gajdošík prestrelil. Na druhej strane Zubek zbrklo poslal loptu nad bránu hostí. Nepresadil sa ani najlepší domáci kanonier L. Slávik, ktorého strela v 22. min letela nad. Bránky boli pre strelcov primalé, čo potvrdil aj domáci K. Masaryk. V 29. min po Bobotovom zákroku na Mareka Gajdošíka dostal hostí do vedenia z jedenástky Brezničan. O päť minút bolo vyrovnané, keď L. Slávik zo šestnástky mieril presne. Ten istý hráč v 39. min zblízka druhý gól nepridal. L. Slávik v 66. min takmer z polovice iba tesne minul bránu Púchova. Nasledovali šance hostí, no Gajdošíkov pokus zblokoval obranca a strelu D. Pilného v 75. min vychytal Bobot. Domáci mohli v 90. min rozhodnúť, ale P. Pilný chytil Zubekovu hlavičku.

Góly: 34. L. Slávik - 9. Brezničan (11 m).

Topoľčany - Led. Rovne 0:6 (0:3)

Na posledný domáci zápas Topoľčian bol vstup zdarma. Aj napriek tomu však na štadión zavítalo minimum divákov. Už od úvodných minút omladený káder Topoľčian zaostával za favoritom stretnutia. Hralo sa v podstate iba na jednu bránku. Už v 15. min Živčic otvoril skóre a v druhej polovici prvého polčasu pridali hostia po pekných akciách ďalšie dva góly. Po zmene strán hostia poľavili, hoci držali loptu na svojich kopačkách. V závere v priebehu siedmych minút pridali hostia ďalšie tri góly a zaslúžene v Topoľčanoch i vyhrali. Pre Topoľčany je to ďalšia šestka v kolónke inkasovaných gólov.

Góly: 15. a 70. Živčic, 36. Detko, 43. Krištof, 71. Poláček, 78. T. Púček.

Ostatné výsledky 33. kola:
Prievidza – Veľké Ludince 0:1 (0:0) - 78. Valenta.
Galanta – ViOn B Vráble 5:0 (2:0) - 22. R. Baša, 39. Lenárt, 48. Kočiš, 78. Jakubjak, 82. Šálka (11 m).
FC Nitra jun. - Trnava B 2:1 (1:0) - 43. Kóša, 64. Peseky - 56. Bango.
Šaľa - Gabčíkovo 2:1 (0:1) - 70. Kingsley, 77. F. Prúčny (11 m) - 12. Tóth.
DAC B/Vrakúň - Nové Zámky 1:1 (0:0) - 80. Kelemen - 90. Kaman.