Dubnica CUP 2018 - U9

Hráči:
FK Dubnica - modrý – Kučera Matúš, Staník, Pagáč, Maník, Kaštil, Kučera Adam, Psotová, Janíček.
FK Dubnica - červený – Srnec, Ťazim, Cahel, Floriš, Držík, Žilka, Heynes,Váni, Galko.

Semifinále:
FK Dubnica - modrý – Lokomotíva Trnava  1:2
FK Dubnica - červený – Púchov  5:2

O 5.miesto:
Juventus Žilina – FK Dubnica - červený  1:3

O 3.miesto:
FK Dubnica - modrý – Nové Mesto nad Váhom  2:3 na pen.

Poradie :
1. Topoľčany
                 2. Lokomotíva Trnava
                 3. Nové Mesto nad Váhom
                 4. FK Dubnica - modrý
                 5. FK Dubnica - červený
                 6. Juventus Žilina
                 7. MŠK Púchov
                 8. Kysucké Nové Mesto

Hodnotenie: Turnaj sa uskutočnil pri príležitosti 10. výročia založenia akadémie Jozefa Jankecha. Na dvoch ihriskách s umelým povrchom odohralo turnaj 8 mužstiev systémom 4+1 v dvoch skupinách. Každé mužstvo odohralo 5 zápasov po 20 min. My sme mali na turnaji dve mužstva. Modrý prehrali na turnaji síce iba raz ale na turnaji skončili až štvrtý, keďže sme prehrali na pokutové kopy zápas o 3.miesto. Až na tento zápas sme boli s ich hrou spokojny. Červený nás príjeme prekvapili oveľa viac aj hrou aj výsledkami. Celkovo sme s vystúpením našich mužstiev spokojný i keď hlavne modrý mali na lepšie umiestnenie. Na turnaji sa ocenovali najlepší hráči každého mužstva, my sme vybrali Psotovú za modrých a Floriša za červených. Najlepším strelcom turnaja sa stal Tomáš Maník z  mužstva FK Dubnica - modrý.

Tréner: Tomáš Maník, Daniel Psota