Turnaj "U11" Novalja Cup 2017 - 07.06. - 11.06.2017

Nominovaní chlapci:
Húdok Alex, Bednár Denis, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Vrábel Adam, Jacko Daniel, Púček Lukáš, Hornák Lukáš, Jankech Ján, Červeň Tobiáš, Langer Norbert, Filip Berky.

Tréner:    Bútora Juraj, Štiffel Martin

Výsledky zápasov základná skupina:
MFK Dubnica – HRV. Vítez  2:1 Góly: Brunner, Langer.
MFK Dubnica – Inter Bratislava 0:0
Arbanasi Zadar – MFK Dubnica 2:0

Celkové poradie v základnej skupine:
1. miesto:        Arbanasi Zadar                      7b
2. miesto:        MFK Dubnica                       4b
3. miesto:        Inter Bratislava                       3b
4. miesto:        HRV. Vítez                             1b

Semifinále:
 MFK Dubnica – Gošk 2:0 Góly: Púček, Vrábel.

Finále:
MFK Dubnica - Arbanasi Zadar 1:2 Gól: Brunner.

Hodnotenie trénera:
Turnaj v Chorvátsku sme odohrali na ostrove Pag v meste Novalja. V základnej skupine sme odohrali tri kvalitné zápasy s rôznymi výsledkami. Mali sme problémy s veľkosťou ihriska a počtom hráčov (8+1). Zbytočne sme hrali na malom priestore. Herne sme striedali lepšie momenty s horšími. V prvom zápase sme si vypracovali množstvo šancí a herne sme dominovali. Zápas s Interom bol opäť vyrovnaný a tvrdý. Mali sme miernu prevahu, miestami sme hrali pekný futbal s dobrými individuálnymi aj tímovými akciami. Takisto súper ukázal pekné momenty. Zápas skončil zaslúženou remízou. V poslednom zápase sme nastúpili proti kvalitnému mužstvu zo Zadaru. Hral sa kvalitný a vyrovnaný zápas hore-dole. Súper mal výborné technické a dynamické individuality. Šance sa striedali na oboch stranách. Súper svoje šance využil, my nie, a tak sme obsadili v skupine druhé miesto.
V semifinále sme odohrali dobrý zápas s mužstvom Gošk. V prvom polčase sme hrali trochu ustráchane, zbytočne sme sa zbavovali lopty a boli sme nepresní. V druhom polčase sme podali výborný výkon s peknými akciami, vytvorili sme si množstvo šancí a zaslúžene sme postúpili do finále.
Vo finále sme sa opäť stretli s mužstvom Arbanasi Zadar.  Odohrali sme proti nim lepší zápas ako v skupine. Boli sme lepší v hre, kvalitnejší v kombináciách aj v HČJ. Dostali sme dva podľa mňa smolné až náhodné góly čo rozhodlo. Za výkon sme chlapcov pochválili.
Celkovo sme odohrali kvalitný turnaj s lepšími aj horšími výkonmi mužstva. Stále je veľmi veľa vecí, ktoré musíme výrazne zlepšovať – dynamika, práca s loptou, pohyb bez lopty, zakončenie.... Musíme si pomaly zvykať na väčšie ihrisko, s čím máme zatiaľ značné problémy. Chlapci si turnaj užili po futbalovej stránke a taktiež mimo ihriska.