Turnaja "O pohár oslobodenia mesta Otrokovice" - 6.5.2017

Turnaj v Otrokoviciach sme odohrali na umelej tráve za veľmi teplého počasia. V zápasoch v skupinách sme ani raz nezaváhali, keď sme postupne zdolali Kromněříž, Uherský Brod, Fastav Zlín a domáci SK Baťov. Kromněříž a Baťov sme zdolali suverénne, v zápase proti Uherskému Brodu sme laxne pristupovali ku koncovke, čo sa nám mohlo vypomstiť, keď sme veľké množstvo šancí nevyužili. Rozhodujúcim zápasom v skupine bol zápas s kvalitným mužstvom Zlína, v ktorom sme podali výborný výkon, plný nasadenia, bojovnosti aj kvality, keď sme zaslúžene vyhrali. Prístup ku každému zápasu by mal byť taký, ako v tomto zápase so Zlínom.

Vo finálovom zápase proti Slovácku sme ťahali za kratší koniec. Prehra je pre nás dosť krutá, nakoľko sme za stavu 1:2 trikrát nastrelili konštrukciu brány. Taktiež sme spravili  v rozhodujúcich momentoch individuálne chyby, ktoré súper (hráč č. 10) nekompromisne trestal. Päť gólov sme súperovi doslova darovali.

Celkovo mal turnaj z našej strany dobrú úroveň, výborný výkon sme podali v zápase so Zlínom. K nášmu ďalšiemu zlepšovaniu potrebujeme veľa konfrontácií s kvalitnými súpermi, pretože niektorí hráči „lietajú v oblakoch“ a myslia si, že všetko vedia v zápasoch napr. Považskej miniligy. Potom príde kvalitný súper a trpíme na individuálne chyby, lebo všetko je rýchlejšie a náročnejšie.

Najlepší hráči: Brunner, Červeň, Teplička, Púček.

Najslabší hráči: nikto.

Celkové poradie:   1. miesto: 1.FC Slovácko
      2. miesto: MFK Dubnica nad Váhom
      3. miesto: FC Fastav Zlín
      4. miesto: FK Lokomotíva Trnava
      5. miesto: SK HS Kroměříž
      6. miesto: FC Vsetín
      7. miesto: ČSK Uherský Brod
      8. miesto: SK Zlín 1931
      9. miesto: SK Baťov 1930
      10. miesto: FC TVD Slavičín
Góly:
Timotej Teplička - 8 gólov
Lukáš Púček - 6 gólov
Jakub Brunner - 3 góly
Ján Jankech - 2góly
Daniel Jacko - 2 góly
Denis Bednár - 1gól
Norbert Langer - 1 gól

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/Váhom:
Húdok, Brunner, Teplička, Bednár, Vrábel, Červeň, Jankech, Púček, Langer, Jacko.