II. LIGA – V 25. kole padlo 27 gólov

BRATISLAVA (SFZ) – Po 25. kole naďalej ostáva náskok Prešova pred Košicami štvorbodový.

Gólové hody a napokon remízovú prestrelku videli fanúšikovia v Komárne, KFC remizoval s FK Dubnica nad Váhom 3:3.
V drese Komárna skórovali Pastorek, Saláta a Bayemi. Za hostí sa presadili Švec, Bagrintsev a tretí gól bol vlastný, strelil si ho Šimko.

Šesť presných zásahov padlo aj v Považskej Bystrice, domáci však nestačili na Spartak Myjava, ktorému podľahli 2:4. Za
Považskobystričanov sa zapísali do listiny strelcov Gerebenits a Slávik.
Za kopaničiarov strelil hetrik Copko a jeden gól pridal Legnani.

Prvý tím tabuľky 1. FC Tatran Prešov zdolal v Ličartovciach rezervu Slovana 2:1. Vedenia sa ujali belasí po premenenej penalte Chobota, vyrovnal Andrič a stav otočil Sokol.
V tabuľke druhý FC Košice pred 1389 fanúšikmi privítal Slavoj Trebišov. Košičania zvíťazili po góloch Jakubka a Lienera 2:0.
Tri body si pripísali po výhre 2:1 aj futbalisti Pohronia, ktorí hostili MŠK Púchov. Skóre otvoril hosťujúci Holáň, za domácich trafili do čierneho Mazan a Sanusi.

Kolo uzavrelo meranie síl tímov z dna tabuľky, Dolný Kubín hostil FK Rača Bratislava. Rozdielom triedy – 3:0, zdolalo mužstvo z Oravy tím z hlavného mesta.
Dvakrát skóroval Kolorédy a raz Jackuliak.

Futbalnet.TV naživo odvysiela zápasy: Spartak Myjava – 1. FC Tatran Prešov, MŠK Púchov – KFC Komárno

JOJ Šport naživo odvysiela zápasy: FK Dubnica nad Váhom – FC Košice, FK Rača Bratislava - MŠK Považská Bystrica

Zdroj: futbalsfz.sk