"A"
FK Dubnica nad Váhom – MFK Dukla Banská Bystrica 1:1 (1:0)
Góly: 8. Mikuš – 63. Starší.
ŽK: Pleva, Štefánek – Migaľa, Kupčík, Kolláti. Rozhodoval: Kišš, 520 divákov.

Dubnici vyšiel úvod zápasu, kedy už v 8. min otvoril skóre Mikuš. Z ďalších príležitostí už gól ani na jednej strane do prestávky nepadol. V druhom polčase sa v 63. min presadili hostia a Starší vyrovnal. Ani napriek snahe sa domácim nepodarilo dať víťazný gól a body sa delili.

FK: Digaňa – Štefánek, Janco (66. Nečas), Zahranychnyy (89. Klemens), Častulín, Vujošević, Pleva, Václav, Suchý 64. Čurik), Mikuš, Pagáč. Tréner P.Gergely.
MFK: Krejčí – Starší, Kupčík, Snitka, Polievka (90. Laksik), Prikryl, Migaľa (58. Kolláti), Savič, Žilinec, Vajda, Malík 64. V. Tóth). Tréner S.Varga.

Krátky zostrih zo zápasu si môžete pozrieť TU.
A hlasovať za najlepšieho hráča zápasu môžeš TU.

"19"
FK Lokomotíva Trnava FK Dubnica nad Váhom 0:5 (0:2)
Góly: 13. Hegyi, 29. Bokor, 70. Brezina, 75. Laco, 90. Matúš
.
Rozhodoval: Kasznár, 55 divákov.

Mali sme dobrý vstup do zápasu a strelený gól nás upokojil, hru sme kontrolovali. Do polčasu sme náskok ešte navýšili pekným gólom Bokora z hranice 16-ky. V prvom polčase sme ešte nedotiahli do konca niekoľko sľubným možností, no vedenie 2:0 v náš prospech bolo zaslúžené. V druhom polčase sme chceli vedenie poistiť tretím gólom, no dlho sa nám nedarilo prekonať domácu defenzívu. Až 20 minút pred koncom sme sa konečne presadili a v samom závere zápasu ešte pridali ďalšie dva góly po pekných akciách. Vysoké víťazstvo nás veľmi teší, v troch po sebe idúcich zápasoch vonku sme získali 9 bodov a boli sme herne dominantní.

FK: Hodál – Dubnička, Š.Bartoš, Hegyi, Štefánek (80. Holba), Vrábel, Matúš, Nosický (75. Martinek), Laco, Brezina (74. Derka), Bokor (78. Daubner). Tréner M. Kijačik.

"17"
FK Lokomotíva Trnava FK Dubnica nad Váhom 2:0 (1:0)
Góly: 37.,58. Bilčík
.
Rozhodoval: Volf, 50 divákov.

Zápas s prvým mužstvom nám v plnej miere odhalil naše nedostatky a ukázal nám na čom máme pracovať v budúcnosti. V zápase sme neboli horším mužstvom po hernej stránke ale nestrelili sme gól a to hovorí o všetkom. Kľúčový hráči mužstva hrali priemerne /Rešetka, Cyprián,Štiblárik/ a to rozhodlo o výsledku. Súper potrestal každú našu chybu čo sa opakovalo tak ako v prvom našom zápase s týmto mužstvom. V zápase nám chýbalo viac odvahy túžby otočiť zápas a vo finalizácií útočných herných kombinácií i kvalita. Zápas sme prehrali zaslúžene a postavenie v tabuľke v plnej miere zodpovedá naším hráčskym kvalitám.

FK: Marienka (60. Ježík) – Drobena, Kukučka, Minárik, Rešetka, Mikoláš (60. Sepahyar), Matejka (60. Olešňan), Fabuš (54. Slivka), Štiblárik, Cyprian, Pecuš. Tréner J. Bútora.

"15"
FC Petržalka FK Dubnica nad Váhom 3:0 (2:0)
Góly: 13. Lenharčík, 19. Srpoň, 64. Dorušiak
.
Rozhodoval: Bláha, 50 divákov.

V I. polčase to herne bolo slušné, až na tri chyby z ktorých sme dostali dva góly. Dostali sme sa aj do zakončenia, ale bolo nedôrazné. V II. polčase domáci poľavili a z brejkov sme hrozili, ale žiaľ riešenia finálnej fázy bolo zúfalé.

FK: Vavrúš (36. Haško) – Dobias, Kunda (66. Plešivčák), Gellér, Bičan, Hadzima, Murko (36. Hudák), Miakiš, Asani (52. Cyprian), Šefanec, Vozňák (59. Golej). Tréner M. Spurný.

"14"
FC Petržalka FK Dubnica nad Váhom 8:0 (4:0)
Góly: 5.,65. Vlna, 13. Hriešik, 28. Trajter, 35.,43. Gula, 58. Piaček, 69. Richtárik
.
Rozhodoval: Vanek, 50 divákov.

V dnešnom zápase bolo iba jedno mužstvo a to Petržalka. My sme sa dnešného zápasu iba zúčastnili a robili súperovi „figuríny“. V obrannej fáze hry sme boli pomalí, nedôrazní,málo agresivní. Útočná fáza prakticky neexistovala u nás. Keď sme súperovi odobrali loptu prišla naivná strata lopty často aj bez tlaku súpera. Naša jediná gólová príležitosť prišla v 69´ keď išli sami dvaja na bránu Garyani ktorý prihrával Galkovi do prázdnej brány, ale ten ju netrafil z 10 metrov. Do ďalších zápasov musíme určite zlepšiť prístup k zápasu a agresivitu v obrannej fáze hry.

FK: Kučera – Gago, Vrábel, Švajdleník, Strempek, Šubert, Teplička, Galko, Rafaj, Palček (36. Hornák), Garyani. Tréner M. Dzurilla.