Halový turnaj U7 - Nové Mesto nad Váhom

Hráči: DCA – Ibolya, Galko, Floriš, Ťazim, Polčáková, Morávek L., Morávek M., Držík, Maník, Staník, Pagáč.

Výsledky:   DCA -  akadémia CFM JA                           0 : 2
                    DCA - FK Slovan Ivanka pri Dunaji             2 : 2     Góly: Maník, Galko
                    DCA - AS Trenčín                                       0 : 0
                    DCA - OK Častkovce                                  3 : 1     Góly: Staník, Galko, Polčáková
                    DCA - AFC Nové Mesto nad Váhom 1       0 : 4
                    DCA - AFC Nové Mesto nad Váhom 2       4 : 2     Góly: Galko 2, Staník, Floriš

Poradie:     1. FK Slovan Ivanka pri Dunaji
                    2. AFC Nové Mesto nad Váhom 1
                    3. DCA
                    4. AFC Nové Mesto nad Váhom 2
                    5. AS Trenčín
                    6. akadémia CFM JA
                    7. OK Častkovce

Hodnotenie: Prvý tohtoročný turnaj, na ktorom sme sa zúčastnili dopadol herne aj výsledkovo celkom dobre. Zobral som viac hráčov, aby som si porovnal ich schopnosti z tréningu v skutočnom zápase. Chlapci mali chuť hrať a bojovali. Zo šiestich zápasov sa nám z môjho pohľadu podarili tri. Problém bol na brankárskom poste, kde som chlapcov musel meniť. Medzi najlepších hráčov patrili Pagáč, Maník, Staník a Galko, ktorý strelil štyri góly a bol najlepší strelec mužstva. Turnaj bol dobre zorganizovaný a v ďalšej sezóne sa na ňom opäť radi zúčastníme.