MINILIGA „U11“ - 30.04.2017

MFK Dubnica nad Váhom

Organizátor:                           PFK Piešťany

Miesto konania:                      Štadión PFK Piešťany, Kuzmányho 1135/15

Hrací čas:                               2x15 min, 5. min. prestávka medzi polčasmi

Počet ihrísk:                            2

Počet hráčov, bránky:             5+1, 2x5m

Pravidlá hry:                           podľa dohody na štadióne PFK Piešťany, zraz 8:30 hod.

Časový harmonogram:

09:00

7:4

6:1

09:45

5:4

MFK Dubnica n/Váhom

(G: 2xPúček,2xTeplička,2xBednár,2xBrunner, 2xŠimko,Vrábel, Červeň)

2:12

10:30

4:2

(G: 2xPúček,2xVrábel,Brunner,Šimko, Červeň)

7:2

11:15

5:2

MFK Dubnica n/Váhom

(G: 4xTeplička,3xBrunner, 3xČerveň,Vrábel, Púček, Húdok,)

3:13

12:00

7:2

MFK Dubnica n/Váhom

(G: 3xPúček,2xTeplička,5xBednár,2xBrunner, 2xŠimko,2xVrábel, Jankech,2xHúdok)

19:0

Body v 2. kole:                                                                                    V      R      P

MFK Dubnica n/Váhom                    12 bodov;      skóre 51:7              4       0      0

CFM JA                                             6 bodov;       skóre 18:18            2       0      2

PFK Piešťany sk.1                             6 bodov;       skóre 17:23            2       0      2

PFK Piešťany sk.2                             6 bodov;       skóre 16:25            2       0      2

AFC Nové Mesto n/Váhom               0 bodov;        skóre 5:34              0       0      4

Celkové poradie v 2. kole:

1. miesto:      MFK Dubnica nad Váhom

2. miesto:        CFM JA

3. miesto:        PFK Piešťany sk.1

4. miesto:        PFK Piešťany sk.2

5. miesto:        AFC Nové Mesto n/Váhom

Góly na turnaji:

Púček Lukáš - 8 gólov

Brunner Jakub - 8 gólov

Teplička Timotej - 8 gólov

Bednár Denis - 7 gólov

Vrábel Adam - 6 gólov

Šimko Timur - 5 gólov

Červeň Tobiáš - 5 gólov

Húdok Alex - 3 góly

Jankech Ján - 1 gól

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica nad Váhom:

Húdok Alex (Jacko Daniel) - Brunner Jakub, Teplička Timotej, Bednár Denis, Červeň Tobiáš, Šimko Timur, Jankech Ján, Vrábel Adam, Púček Lukáš, Jacko Daniel (Alex Húdok)

Hodnotenie:  Miniturnaj na ihrisku v Piešťanoch sme odohrali so ziskom plného počtu bodov. Turnaj sa hral 5+1. Počas turnaja sa pravidelne striedali všetci hráči.  Vo všetkých zápasoch sme dominovali. Na turnaji sme zdokonaľovali HČJ obchádzanie súpera, v tejto činnosti majú niektorí hráči ešte čo zlepšovať  Predviedli sme veľmi veľa pekných individuálnych akcií, ale taktiež aj kombinačné akcie. Na turnaji nikto nesklamal. Veľmi veľa šancí ostalo nepremenených, čo ešte nie je v tomto veku najdôležitejšie, ale opakuje sa to takmer v každom zápase, a treba na tom zapracovať (často ide o podcenenie situácie). Musíme naučiť chlapcov pokore, aby nepodceňovali žiadneho súpera a do každého zápasu išli od začiatku a počas celého zápasu „naplno“, čo sa taktiež v niektorých úsekoch hry nedialo.

Najlepší hráči: Púček, Brunner, Teplička, Červeň